Nakon 20 godina, prve Zvijezde Granda

Pjevač Nemanja Nikolić učestvovao je u prvoj sezoni muzičkog takmičenja Zvezde Granda, koje je emitovano prije 20 godina.

Nemanja je sada opisao svoje iskustvo kada se prije punih dvadeset godina pojavio na Grandovoj sceni.

„Brzo je prošlo tih dvadeset godina, a za mene su vezane samo lijepe uspomene. Naše zajedničke turneje, život zajedno. Bilo je raznih stvari, ali uglavnom lijepih“, rekao je pjevač i priznao da je sve bilo potpuno novo – i za njega, i za njegove prijatelje i kolege.

„Mi smo bili mladi ljudi koji su došli iz sela i zakoračili u novi svijet, nismo znali šta nas je snašlo. To je bio period kada je sve bilo drugačije, svijet je bio drugačiji. Tada smo svi mislili da će zauvijek ostati isto, da je to svijet u kojem živimo“, kazao je Nemanja, pa se osvrnuo na trenutna dešavanja na estradi:

„Stanje sada nije najbolje, ali imamo šta da pametimo. Vidjeli smo i proživjeli mnogo stvari, i imamo na šta da se sjećamo“.

On smatra da je 20 godina karijere tek polovina njegovog estradnog puta, a iako je ostvario veliki uspjeh u muzici, ističe da mu je porodica najveće bogatstvo.

„To je neka vrsta poluvremena. Živim život onako kako želim. Možda sam mogao postići više, možda ne, ali ko zna zašto je to dobro. Osjećam se srećnim, postigao sam najveći uspjeh u životu za ovih 20 godina karijere, to su moja porodica i sretna i zdrava djeca. Ostavio sam trag u muzici, postoje pjesme koje se i danas slušaju. Mislim da je bitno da svaki pjevač ima barem jednu pjesmu koja je njegova lična karta, a ja imam sreću da imam nekoliko takvih“.

BONUS VIDEO:

Izvor: ( aloonline.ba / HitMuzika.com )

MOŽDA TE ZANIMA

POPULARNI TEKSTOVI