Dragana Mirković nedavno opisala život sa Tonijem kao bajku

Dragana uvijek iskreno govori o svim temama, a nije skrivala tugu kada je Toni izgubio oca prije više od dvije godine.

– Čovjek nikada nije spreman za takve stvari. Pokušavala sam biti njegova podrška, ali nikada nisam vidjela Tonija tako tužnog, tako slomljenog. Ta slika zauvijek će mi ostati urezana u sjećanju – rekla je Dragana nakon gubitka.

– Nisam imala ni vremena da tugujem za tim čovjekom jer sam se brinula za Tonija. Prvi put smo zajedno prošli kroz takav udarac. Pokušali smo da odemo na odmor u Monte Carlo, samo da pobjegnemo iz Austrije i skrenemo misli. Pokušala sam da ga oraspoložim, i s djecom smo uspjeli malo da ga podignemo, iako ta bol i dalje traje danas – dodala je pjevačica za “Informer”.

Međutim, u posljednje vrijeme, Dragana drugačije priča o ljubavi sa Bijelićem, dok je ranije opisivala kao bajku.

– Moj Toni… Niko se ne hvali svojom ženom kao on! To je, znači… Kad bih vam pokazala neke stvari… On se sada druži sa Van Damom, glumcem, njegovim prijateljima, kolegama iz Amerike, Francuske… Sada svi oni znaju za Draganu Mirković i prate me na Instagramu! Nevjerovatno je da su me zapratili, dopisujemo se, jedva čekamo da se upoznamo… Tako da, kad Toni priča o meni… Sve je wow, morate me zapratiti! – pričala je Dragana prije dvije godine za “Objektiv”.

BONUS VIDEO:

Izvor: ( aloonline.ba / HitMuzika.com )

MOŽDA TE ZANIMA

POPULARNI TEKSTOVI